Jdi na obsah Jdi na menu
 


TUDY CESTA NEVEDE

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ

V POSLEDNÍ DOBĚ SE NA NAŠÍ HUKOVICKÉ NÁDRŽI ROZMÁHÁ NEŠVAR PYTLAČENÍ,VANDALISMU A JINÉ PŘESTUPKY ,KTERÉ K RYBAŘENÍ NAPROSTO NEPATŘÍ.


UVEDU PŘÍKLADY.

ZA POMOCI FOTOPASTI BYLY ZJIŠTĚNÉ PŘÍPADY PYTLAČÍCICH OSOB A TO V DOBĚ HÁJENÍ ,I POZDĚJI,.VŠE SE ODEHRÁLO V NOČNÍCH HODINÁCH.OVŠEM U NĚKOHO NA ČASE NEZÁLEŽÍ I BRZY RÁNO BYL ZJIŠTĚN PYTLÁK.

INFORMAČNÍ TABULE NĚKDO PRAVIDELNĚ HÁŽE DO VODY A TAKÉ LAVICE SE STOLEM,KTERÁ BYLA POUŽITA NA RYBÁŘSKÝCH ZÁVODECH PRO MLÁDEŽ "ZLATÁ UDICE" BYLA VHOZENA DO VODY.

VÝBOR MO ČRS SDĚLUE, ŽE RYBÁŘSKÁ STRÁŽ SPOLU S POLICII ČR BUDE TVRDĚ ZAKROČOVAT A PŘESTUPCI BUDOU PŘEDÁNI DOZORČÍ KOMISI S NÁVRHEM NA VYLOUČENÍ  PŘESTUPKÁŘŮ Z RYBÁŘSKÉHO SVAZU A K DALŠÍM ZÁKONÝM OPATŘENÍM.

OVŠEM TO NENÍ VŠE,VELIKÝM NEŠVAREM JE RYCHLÁ JÍZDA ZEJMENA MLADÝCH ŘÍDIČŮ PO PANELOVÉ CESTĚ,KDY JEDNA TAKOVÁ JÍZDA JEN DUCHAPŘÍTOMNOSTI MÍSTNÍHO OBČANA NESKONČILA TRAGICKY OVŠEM ZA CENU ,ŽE TENTO OBČAN SI POŠKODIL SVÉ VOZIDLO S NĚKOLIKA TISÍCOVOU ŠKODOU.

PROSÍM UVĚDOMTE SI,ŽE NA TUTO CESTU VYJÍŽDĚJÍ REZIDENTI SE SVÝMI VOZIDLI,POPŘÍPADĚ TRAKTORY .

A K NEHODĚ JE JEN KRŮČEK.

UVĚDOMTE SI ,ŽE TATO MÍSTNÍ KOMUNIKACE JE ÚČELOVÁ A JAKO TAKOVOU JE JI TŘEBA POUŽÍVAT.

POKUD BUDETE SVĚDKY NEZODPOVĚDNÉHO JEDNÁNÍ,PYTLAČENÍ A POŠKOZOVÁNÍ NAŠEHO MAJETKU,TAK TOTO PROSÍM NAHLASTE NA KTERÉKOLIV ČÍSLO ČLENA VÝBORU MO V BARTOŠOVICÍCH.

JSME ORGANIZACE,KTERÁ JE DOPOSUD VELMI DOBŘE HODNOCENA A PROTO NEPŘIPUSTME ABY NÁM TADY PÁR DAREBÁKŮ DĚLALO ŠKODY A ZNEVAŽOVALI NAŠE DOBRÉ JMÉNO.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

správně vedené stránky

(havlík, 20. 6. 2013 11:25)

vážení,shodou okolností jsem se dostal na Vaše stránky,moc se mi líbí,jsou aktualní a nebojíte se řešít problémy ,což u mnoha organizací není samozřejmostí.Tam se spíš tváří že je vše OK.Pytlačení je dnes veliký nešvar a díky špatným zákonům i v podstatě beztrestné,nějaká pokutička v komisi nic neřeší.Líbí se mi Váš přístup k řešení stávajících stavů .Mám za to,že spousta organizací by si měla z Vás vzít příklad.Mám na mysli fotopasti,ale hlavně iniciativní přístup k řešení situace.Máte dobrého web.správce a to je i vidět.Přeji Vám Petrův zdar.Odkaz na Vaše stránky samozřejmě posílám i svým kolegům rybářům.Petr Havlík